Каса, адмiнiстрацiя
(044) 253-62-19

Афіша

01
листопада
середа
Прем’єра Перетворення
Історія одного перевтілення 14+
18:00 Велика сцена
02
листопада
четверг
Чайка
Повість для театру на 2 дії 14+
18:00 Велика сцена
03
листопада
п'ятниця
Поліанна
Оптимістична драма на 2 дії 11+
13:30 Велика сцена
Поліанна
Оптимістична драма на 2 дії 11+
18:00 Велика сцена
04
листопада
субота
Жила собі Сироїжка
Музична казка на 2 дії 5+
11:00 Велика сцена
Не хочу бути собакою
Казка-гра на 1 дію 5+
13:00 Мала сцена
Сирена та Вікторія
Комедія на 2 дії 16+
18:00 Мала сцена
Я кохаю
Шансон + поезія
19:00 Велика сцена
05
листопада
неділя
Прем’єра Невидима з солодкого королівства
Казка на 2 дії 5+
11:00 Велика сцена
Догоридригом
Казка-гра на 1 дію 5+
13:00 Мала сцена
Шалений день
Комедія на 2 дії 16+
18:00 Велика сцена
Меланхолійний вальс
Фрагмент духовної драми на дві дії 14+
19:00 Мала сцена
08
листопада
середа
Чарівна Пеппі
Музична вистава на 2 дії 7+
13:00 Велика сцена
Ляльковий дім
Драма на 3 дії 16+
17:00 Мала сцена
09
листопада
четверг
Продано Лісова пісня
Драма-феєрія на 3 дії за мотивами п'єси 14+
15:00 Велика сцена
Шинель
Трагікомедія на 1 дію 14+
18:00 Мала сцена
10
листопада
п'ятниця
Пригоди Тома Сойєра
Життєпис хлопчика на 2 дії 10+
12:00 Велика сцена
Наше містечко
Вистава на 3 дії 14+
18:00 Велика сцена
11
листопада
субота
Ти особливий
Музична казка на 1 дію 5+
11:00 Мала сцена
Ярмарковий гармидер
Народний бурлеск на 2 дії 7+
12:00 Велика сцена
Прем’єра Білоксі-блюз
Позажанрова вистава 16+
18:00 Велика сцена
12
листопада
неділя
Кицин дім
Мюзикл на 2 дії 5+
12:00 Велика сцена
Прем’єра Лялька, що змінила світ
Музична притча 7+
13:00 Мала сцена
Чарівні сабінянки
Дуже несерйозна комедія 16+
18:00 Велика сцена
14
листопада
вівторок
Ляльковий дім
Драма на 3 дії 16+
17:00 Мала сцена
15
листопада
середа
Ярмарковий гармидер
Народний бурлеск на 2 дії 7+
13:00 Велика сцена
16
листопада
четверг
Перетворення
Історія одного перевтілення 14+
17:00 Велика сцена
Ляльковий дім
Драма на 3 дії 16+
18:00 Мала сцена
17
листопада
п'ятниця
Ноєв ковчег
Ексцентрична притча на дві дії 7+
12:00 Велика сцена
СОН
Колаж на 2 дії 12+
18:00 Велика сцена
18
листопада
субота
Всі миші люблять сир
Музична казка на дві дії 5+
11:00 Велика сцена
Зеленими пагорбами океану
Казка на 1 дію 5+
13:00 Мала сцена
Відміна Без вини винні
Мелодрама на 2 дії 16+
18:00 Велика сцена
19
листопада
неділя
Ти особливий
Музична казка на 1 дію 5+
11:00 Мала сцена
Добрий Хортон
Музична вистава на 2 дії 5+
12:00 Велика сцена
Відміна Вишневий сад
Комедія на 2 дії 16+
18:00 Велика сцена
22
листопада
середа
Чарівна Пеппі
Музична вистава на 2 дії 7+
13:00 Велика сцена
Шинель
Трагікомедія на 1 дію 14+
17:00 Мала сцена
23
листопада
четверг
Меланхолійний вальс
Фрагмент духовної драми на дві дії 14+
16:00 Мала сцена
Прем’єра Білоксі-блюз
Позажанрова вистава 16+
17:00 Велика сцена
24
листопада
п'ятниця
Мене прислав доктор Хоу
Історія одного життя 11+
12:00 Велика сцена
Наше містечко
Вистава на 3 дії 14+
18:00 Велика сцена
25
листопада
субота
Жила собі Сироїжка
Музична казка на 2 дії 5+
11:00 Велика сцена
Не хочу бути собакою
Казка-гра на 1 дію 5+
12:00 Мала сцена
Вовки та…
Кримінальна комедія на 3 дії 16+
18:00 Мала сцена
Лісова пісня
Драма-феєрія на 3 дії за мотивами п'єси 14+
18:00 Велика сцена
26
листопада
неділя
Прем’єра Лялька, що змінила світ
Музична притча 7+
11:00 Мала сцена
Прем’єра Невидима з солодкого королівства
Казка на 2 дії 5+
12:00 Велика сцена
Шалений день
Комедія на 2 дії 16+
18:00 Велика сцена
28
листопада
вівторок
Ноєв ковчег
Ексцентрична притча на дві дії 7+
13:00 Велика сцена
29
листопада
середа
Пригоди Тома Сойєра
Життєпис хлопчика на 2 дії 10+
13:00 Велика сцена
30
листопада
четверг
СОН
Колаж на 2 дії 12+
17:00 Велика сцена