Афіша

01
листопада
п'ятниця
Прем’єра Кіт у чоботях
Музична казка 6+
12:00 Велика сцена
Прем’єра Кіт у чоботях
Музична казка 6+
15:00 Велика сцена
02
листопада
субота
Не хочу бути собакою
Казка-гра на 1 дію 4+
11:00 Мала сцена
Всі миші люблять сир
Музична казка на дві дії 5+
12:00 Велика сцена
Місто
Ілюстрації до роману
18:00 Велика сцена
03
листопада
неділя
Ти особливий
Музична казка на 1 дію 5+
11:00 Мала сцена
Ти особливий
Музична казка на 1 дію 5+
13:00 Мала сцена
Поліанна
Оптимістична драма на 2 дії 11+
14:00 Велика сцена
Поліанна
Оптимістична драма на 2 дії 11+
18:00 Велика сцена
Місце для дракона
Аполітичний детектив на 2 дії 14+
19:00 Мала сцена
05
листопада
вівторок
Продано Зеленими пагорбами океану
Казка на 1 дію 5+
11:00 Мала сцена
Мене прислав доктор Хоу
Історія одного життя 11+
16:00 Велика сцена
06
листопада
середа
Привид замку Кентервіль
Музичний хорор на 2 дії 12+
15:00 Велика сцена
07
листопада
четвер
Поліанна
Оптимістична драма на 2 дії 11+
12:00 Велика сцена
Поліанна
Оптимістична драма на 2 дії 11+
16:00 Велика сцена
08
листопада
п'ятниця
Поліанна
Оптимістична драма на 2 дії 11+
12:00 Велика сцена
Поліанна
Оптимістична драма на 2 дії 11+
16:00 Велика сцена
Бережіть Флорес
Комедія на 2 дії 16+
19:00 Мала сцена
09
листопада
субота
Кицин дім
Мюзикл на 2 дії 5+
11:00 Велика сцена
Фігаро (Шалений день)
Комедія на 2 дії 16+
19:00 Велика сцена
10
листопада
неділя
Ярмарковий гармидер
Народний бурлеск на 2 дії 7+
12:00 Велика сцена
Сирена та Вікторія
Комедія на 2 дії 16+
18:00 Мала сцена
Наше містечко
Вистава на 3 дії 14+
19:00 Велика сцена
12
листопада
вівторок
Продано Людвіг ХІV
Музична казка на 1 дію 5+
12:00 Мала сцена
Привид замку Кентервіль
Музичний хорор на 2 дії 12+
16:00 Велика сцена
13
листопада
середа
Продано Людвіг ХІV
Музична казка на 1 дію 5+
12:00 Мала сцена
Лісова пісня
Драма-феєрія на 3 дії за мотивами п'єси 14+
18:00 Велика сцена
14
листопада
четвер
Чарівна Пеппі
Музична вистава на 2 дії 7+
12:00 Велика сцена
Чарівна Пеппі
Музична вистава на 2 дії 7+
15:00 Велика сцена
Шинель
Трагікомедія на 1 дію 14+
15:00 Мала сцена
15
листопада
п'ятниця
Пригоди Тома Сойєра
Життєпис хлопчика на 2 дії 10+
12:00 Велика сцена
Пригоди Тома Сойєра
Життєпис хлопчика на 2 дії 10+
15:00 Велика сцена
Бережіть Флорес
Комедія на 2 дії 16+
19:00 Мала сцена
16
листопада
субота
Снігова королева
Музична казка на 2 дії 7+
12:00 Велика сцена
Сон літньої ночі
Феєрія на 2 дії 16+
19:00 Велика сцена
17
листопада
неділя
Пригоди Тома Сойєра
Життєпис хлопчика на 2 дії 10+
13:00 Велика сцена
Вишневий сад
Комедія на 2 дії російською мовою 16+
19:00 Велика сцена
19
листопада
вівторок
Перетворення
Історія одного перевтілення 14+
17:00 Велика сцена
20
листопада
середа
Ти особливий
Музична казка на 1 дію 5+
12:00 Мала сцена
Поліанна
Оптимістична драма на 2 дії 11+
12:00 Велика сцена
Ти особливий
Музична казка на 1 дію 5+
14:00 Мала сцена
Поліанна
Оптимістична драма на 2 дії 11+
16:00 Велика сцена
21
листопада
четвер
Прем’єра Кіт у чоботях
Музична казка 6+
12:00 Велика сцена
Продано Не хочу бути собакою
Казка-гра на 1 дію 4+
13:00 Мала сцена
22
листопада
п'ятниця
Ти особливий
Музична казка на 1 дію 5+
12:00 Мала сцена
Шинель
Трагікомедія на 1 дію 14+
18:00 Мала сцена
Ідеальний чоловік
Фентезі з антрактом 16+
19:00 Велика сцена
23
листопада
субота
Добрий Хортон
Музична вистава на 2 дії 5+
12:00 Велика сцена
Білоксі-блюз
Позажанрова вистава 16+
18:00 Велика сцена
24
листопада
неділя
Ле тяб бет
Казка на 2 дії 8+
12:00 Велика сцена
СОН
Вистава-колаж на 2 дії 12+
19:00 Велика сцена
26
листопада
вівторок
Привид замку Кентервіль
Музичний хорор на 2 дії 12+
16:00 Велика сцена
27
листопада
середа
Казкові мандри
Музична казка на 2 дії 7+
11:00 Велика сцена
Продано Кураж
Пластична драма на 1 дію 16+
19:00 Велика сцена
28
листопада
четвер
Хто подолає Дракона?
Гастролі Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру
12:00 Велика сцена
Продано Місце для дракона
Аполітичний детектив на 2 дії 14+
16:00 Мала сцена
#IGROKI (Гравці)
Гастролі Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру
19:00 Велика сцена
29
листопада
п'ятниця
Ле тяб бет
Казка на 2 дії 8+
12:00 Велика сцена
Мене прислав доктор Хоу
Історія одного життя 11+
18:00 Велика сцена
Бережіть Флорес
Комедія на 2 дії 16+
19:00 Мала сцена
30
листопада
субота
Кіт у чоботях
Музична казка 6+
11:00 Велика сцена
Лісова пісня
Драма-феєрія на 3 дії за мотивами п'єси 14+
19:00 Велика сцена