Каса, адмiнiстрацiя
(044) 253-62-19

Афіша

01
жовтня
неділя
Жила собі Сироїжка
Музична казка на 2 дії
11:00 Велика сцена
Король Дроздобород
Музична вистава на 2 дії
15:00 Велика сцена
Сирена та Вікторія
Комедія на 2 дії
19:00 Мала сцена
02
жовтня
понеділок
Уявний хворий
Гастролі Харківського ДАТЛ ім. Афанасьєва
19:00 Велика сцена
04
жовтня
середа
Поліанна
драма на 2 дії
13:00 Велика сцена
Ляльковий дім
Драма на 3 дії
16:00 Мала сцена
Поліанна
драма на 2 дії
17:00 Велика сцена
05
жовтня
четверг
Ярмарковий гармидер
Народний бурлеск на 2 дії
13:00 Велика сцена
Наше містечко
Вистава на три дії
19:00 Велика сцена
06
жовтня
п'ятниця
Король Дроздобород
Музична вистава на 2 дії
13:00 Велика сцена
Шинель
Трагікомедія на 1 дію
17:00 Мала сцена
Прем’єра Білоксі-блюз
Позажанрова вистава
18:00 Велика сцена
07
жовтня
субота
Догоридригом
Казка-гра на 1 дію
11:00 Мала сцена
Мене прислав доктор Хоу
історія одного життя
12:00 Велика сцена
08
жовтня
неділя
Прем’єра Невидима з солодкого королівства
Казка на 2 дії
11:00 Велика сцена
Прем’єра Лялька, що змінила світ
Музична притча
11:00 Мала сцена
Чарівні сабінянки
Дуже несерйозна комедія...
18:00 Велика сцена
10
жовтня
вівторок
Ляльковий дім
Драма на 3 дії
17:00 Мала сцена
11
жовтня
середа
Прем’єра Перетворення
Історія одного перевтілення
17:00 Велика сцена
12
жовтня
четверг
Лісова пісня
Драма-феєрія на 3 дії за мотивами п'єси
17:00 Велика сцена
13
жовтня
п'ятниця
Шалений день
Комедія на 2 дії
18:00 Велика сцена
14
жовтня
субота
Ти особливий
Музична казка на 1 дію
11:00 Мала сцена
Кицин дім
Мюзикл на 2 дії
12:00 Велика сцена
Вишневий сад
Комедія на 2 дії
18:00 Велика сцена
15
жовтня
неділя
Не хочу бути собакою
Казка-гра на 1 дію
11:00 Мала сцена
Поліанна
драма на 2 дії
12:00 Велика сцена
Поліанна
драма на 2 дії
16:00 Велика сцена
Сирена та Вікторія
Комедія на 2 дії
19:00 Мала сцена
17
жовтня
вівторок
Ромео і Джульєтта
Мюзикл на 2 дії
18:00 Велика сцена
18
жовтня
середа
Пригоди Тома Сойєра
Життєпис хлопчика на 2 дії
14:00 Велика сцена
Ляльковий дім
Драма на 3 дії
17:00 Мала сцена
19
жовтня
четверг
Перетворення
Історія одного перевтілення
17:00 Велика сцена
20
жовтня
п'ятниця
Прем’єра Лялька, що змінила світ
Музична притча
11:00 Мала сцена
Король Дроздобород
Музична вистава на 2 дії
13:00 Велика сцена
Прем’єра Білоксі-блюз
Позажанрова вистава
18:00 Велика сцена
21
жовтня
субота
Жила собі Сироїжка
Музична казка на 2 дії
11:00 Велика сцена
Не хочу бути собакою
Казка-гра на 1 дію
11:00 Мала сцена
Мене прислав доктор Хоу
історія одного життя
18:00 Велика сцена
22
жовтня
неділя
Всі миші люблять сир
Музична казка на дві дії
12:00 Велика сцена
Меланхолійний вальс
Фрагмент духовної драми на дві дії
18:00 Мала сцена
24
жовтня
вівторок
Всі миші люблять сир
Музична казка на дві дії
14:00 Велика сцена
25
жовтня
середа
Ярмарковий гармидер
Народний бурлеск на 2 дії
13:00 Велика сцена
Вовки та…
Кримінальна комедія на 3 дії
18:00 Мала сцена
26
жовтня
четверг
СОН
Колаж на 2 дії
15:00 Велика сцена
27
жовтня
п'ятниця
Ревізор
Комедія на дві дії
17:00 Велика сцена
28
жовтня
субота
Прем’єра Лялька, що змінила світ
Музична притча
11:00 Мала сцена
Всі миші люблять сир
Музична казка на дві дії
12:00 Велика сцена
Без вини винні
Мелодрама на 2 дії
19:00 Велика сцена
29
жовтня
неділя
Не хочу бути собакою
Казка-гра на 1 дію
11:00 Мала сцена
Добрий Хортон
Музична вистава на 2 дії
12:00 Велика сцена
Наше містечко
Вистава на три дії
18:00 Велика сцена
Сирена та Вікторія
Комедія на 2 дії
19:00 Мала сцена