Каса, адмiнiстрацiя
(044) 253-62-19

Афіша

03
жовтня
середа
Ляльковий дім
Драма на 3 дії 16+
16:00 Мала сцена
Перетворення
Історія одного перевтілення 14+
19:00 Велика сцена
04
жовтня
четверг
Казкові мандри
Музична казка на 2 дії 7+
13:00 Велика сцена
Місце для дракона
Аполітичний детектив на 2 дії 14+
18:00 Мала сцена
05
жовтня
п'ятниця
Чарівна Пеппі
Музична вистава на 2 дії 7+
12:00 Велика сцена
Сирена та Вікторія
Комедія на 2 дії 16+
18:00 Мала сцена
Білоксі-блюз
Позажанрова вистава 16+
19:00 Велика сцена
06
жовтня
субота
Ти особливий
Музична казка на 1 дію 5+
11:00 Мала сцена
Всі миші люблять сир
Музична казка на дві дії 5+
12:00 Велика сцена
Ти особливий
Музична казка на 1 дію 5+
13:00 Мала сцена
Вишневий сад
Комедія на 2 дії 16+
19:00 Велика сцена
07
жовтня
неділя
Догоридригом
Казка-гра на 1 дію 5+
11:00 Мала сцена
Жила собі Сироїжка
Музична казка на 2 дії 5+
12:00 Велика сцена
Догоридригом
Казка-гра на 1 дію 5+
13:00 Мала сцена
Чарівні сабінянки
Дуже несерйозна комедія 16+
19:00 Велика сцена
11
жовтня
четверг
Місто
Ілюстрації до роману
17:00 Велика сцена
12
жовтня
п'ятниця
Поліанна
Оптимістична драма на 2 дії 11+
13:00 Велика сцена
Шинель
Трагікомедія на 1 дію 14+
17:00 Мала сцена
Поліанна
Оптимістична драма на 2 дії 11+
18:00 Велика сцена
13
жовтня
субота
Не хочу бути собакою
Казка-гра на 1 дію 5+
11:00 Мала сцена
Дюймовочка
Музична казка на 2 дії 5+
12:00 Велика сцена
Не хочу бути собакою
Казка-гра на 1 дію 5+
13:00 Мала сцена
Дон Жуан vs Донна Анна
Людська комедія 16+
19:00 Велика сцена
14
жовтня
неділя
Прем’єра ВомбатМишаКіт
Неймовірна пригода на 2 дії 5+
12:00 Велика сцена
Я кохаю
Шансон + поезія
19:00 Велика сцена
17
жовтня
середа
Пригоди Тома Сойєра
Життєпис хлопчика на 2 дії 10+
12:00 Велика сцена
Ляльковий дім
Драма на 3 дії 16+
16:00 Мала сцена
18
жовтня
четверг
Перетворення
Історія одного перевтілення 14+
17:00 Велика сцена
19
жовтня
п'ятниця
Ярмарковий гармидер
Народний бурлеск на 2 дії 7+
13:00 Велика сцена
Наше містечко
Вистава на 3 дії 14+
19:00 Велика сцена
20
жовтня
субота
Лялька, що змінила світ
Музична притча 7+
11:00 Мала сцена
Казкові мандри
Музична казка на 2 дії 7+
12:00 Велика сцена
Лялька, що змінила світ
Музична притча 7+
14:00 Мала сцена
Без вини винні
Мелодрама на 2 дії 16+
19:00 Велика сцена
21
жовтня
неділя
Добрий Хортон
Музична вистава на 2 дії 5+
12:00 Велика сцена
Фігаро (Шалений день)
Комедія на 2 дії 16+
19:00 Велика сцена
24
жовтня
середа
Місто
Ілюстрації до роману
17:00 Велика сцена
25
жовтня
четверг
Всі миші люблять сир
Музична казка на дві дії 5+
12:00 Велика сцена
Білоксі-блюз
Позажанрова вистава 16+
19:00 Велика сцена
26
жовтня
п'ятниця
Чайка
Повість для театру на 2 дії 14+
19:00 Велика сцена
27
жовтня
субота
Зеленими пагорбами океану
Казка на 1 дію 5+
11:00 Мала сцена
Чарівна Пеппі
Музична вистава на 2 дії 7+
12:00 Велика сцена
Мене прислав доктор Хоу
Історія одного життя 11+
18:00 Велика сцена
Сирена та Вікторія
Комедія на 2 дії 16+
19:00 Мала сцена
28
жовтня
неділя
Не хочу бути собакою
Казка-гра на 1 дію 5+
11:00 Мала сцена
Кицин дім
Мюзикл на 2 дії 5+
12:00 Велика сцена
Привид замку Кентервіль
Музичний хорор на 2 дії 12+
18:00 Велика сцена
30
жовтня
вівторок
Пригоди Тома Сойєра
Життєпис хлопчика на 2 дії 10+
13:00 Велика сцена
31
жовтня
середа
Казкові мандри
Музична казка на 2 дії 7+
12:00 Велика сцена