94-й театральний сезон офіційно завершено

03.07.2019

30 червня у Театрі на Липках відбулося урочисте закриття 94-го театрального сезону. Захід було розділено на дві частини, адже ТЮГ полюбляють і малюки, і дорослі - тому для маленьких наших глядачів відбулася ранкова вистава "Добрий Хортон", а ввечері ми презентували постановку "Сон літньої ночі" для старшої аудиторії. Обом виставам передували інтермедії у фойє театру, де глядачі могли не тільки роздивится літературних та казкових героїв поближче, а й поспілкуватися, зробити фото з ними. На малечу ранком чекав іще й бонус - веселі персонажі грали з дітьми у різноманітні рухливі ігри. Також кожен з малюків отримав свій власний оригінальний образ, який за допомогою аквагриму наносили на їх личка казкові герої.

Найбільшою сенсацією дня стали два розіграші "Золотого квитка". Цього року ми маємо двох щасливих переможців, які протягом усього наступного сезону відвідуватимуть наш театр абсолютно безлімітно і безкоштовно.

Звичайно ж, сумно розлучатися з глядачами на літо, проте вже 17 серпня мала сцена Театру на Липках відкриє свої двері для поціновувачів театрального мистецтва. Тому ТЮГ прощаєтьс з вами зовсім ненадовго, аби набратися сил, поповнити запаси натхнення та ідей, аби з новим прагненням увійти в новий 95-й театральний сезон та дарувати безмежний світ театру своїй любій аудиторії.

До зустрічі у серпні! Та незабутнього літнього відпочинку!!

Переглянути фото-звіт із церемоній закриття сезону можна тут

Повернутися до новин театру