96-й сезон відкрито!!

16.08.2020

Дорогі глядачі!

Сьогодні, не зважаючи на складні умови, розпочинаємо 96-й театральний сезон. 

Колектив театру безмежно вдячний всім, хто вирішив не здавати квитки на наші вистави в період заборонних заходів, і переніс відвідування театру на момент пом‘якшення карантинних обмежень. Своїм рішенням ви дійсно допомагаєте нам пережити цей складний етап, мінімізувати втрати, які театр несе через пандемію. Та найголовніше - цим ви підтримуєте дух акторів та всю команду Театру на Липках. Ми відчуваємо й щиро цінуємо вашу підтримку та тепло.

Ми докладаємо всіх зусиль, аби повернути впевненість, що театр такий важливий для нас із вами. Знаємо, що у нагальній ситуації він допомагає духовному виживанню особистостей у таких непростих соціальних умовах, допомагає знаходити відповіді на питання, які постають перед кожним із нас, зміцнює наші моральні та світоглядні переконання у краще майбутнє людства. 

Ми з нетерпінням чекаємо на зустріч із вами після такої довгої розлуки: готуємось, перевіряємо кожну деталь, аби дотриматись усіх необхідних заходів задля захисту вашого здоров‘я, аби ви знали, що тут ви в безпеці.

З вірою в силу Театру, з любов’ю до кожного з вас, з благословенням Шекспіра та Мольєра ми розпочинаємо 96-й театральний сезон на Липках!

 

Віктор Гирич, директор та художній керівник Театру на Липках

Повернутися до новин театру