Анжеліка Гирич увійшла до «Плеяди»

05.11.2019

Нарешті вийшов тізер нового українського серіалу «Плеяда», створеного за підтримки Українського культурного фонду. Автор ідеї, креативний продюсер та сценарист Наташа Яковлева разом із режисером Тарасом Дроном уже довгий час працюють над створенням багатосерійної стрічки про видатних діячів культури, які зробили величезний внесок у становлення України. До зйомок також долучилися Музей видатних діячів української культури, Музей Становлення української нації, Публічна бібліотека імені Лесі Українки, Міжнародний Фонд Івана Франка, PATRIOT Rental та Rentgenfilm Production&Postproduction.

Творці проекту заявляють його, як історичне припущення, що базується на реальних подіях. Головними героями серіалу стали грандіозні постаті нашої культури: Михайло Драгоманов, Михайло Старицький, Іван Франко, Микола Лисенко, Михайло Коцюбинський, Леся Українка, Олена Пчілка та Ольга Кобилянська. Для зйомок було підібрано зірковий акторський склад – глядачі побачать у кадрі Остапа Ступку, Дмитра Суржикова, Станіслава Боклана та багатьох інших улюблених артистів. На роль Олени Пчілки було затверджено акторку Театру на Липках Анжеліку Гирич.

Організатори проекту на фейсбук-сторінці серіалу діляться враженнями від роботи, де зізнаються, що історична драма є найскладнішим жанром, адже відповідальність очевидна, проте пишаються результатом і обіцяють глядачам незабутні враження від перегляду.

Отже, ми бажаємо «Плеяді» вдалого початку та шаленого успіху, адже кожен українець повинен знати історію своїх героїв, тим паче коли її подано настільки захоплююче. А також ми абсолютно впевнені, що Анжеліка Гирич неперевершено представить легендарну матір Лесі Українки на екранах країни. Тому чекаємо на вихід перших серій, затамувавши подих – це справді має бути щось неймовірне!

Повернутися до новин театру