Ідеальна весняна прем'єра

10.03.2019

7 березня на великій сцені Театру на Липках відбулася прем'єра вистави "Ідеальний чоловік" за Оскаром Уайльдом. Це неабияка подія для театрального Києва, а особливо - для поціновувачів глибоких та мудрих вистав Костянтина Дубініна.

За традицією режисер приділив неабияку увагу не так деталям сюжету, як місії донести до глядача мудрі роздуми автора щодо суспільства, стосунків та політики, які Оскар Уайльд пропонує читачеві знайти між рядків. Таким чином перепетії твору майстерно поєднано із важливими формулами та істинами, що допомагають особистості глядача рости та розвиватися. Також дійство прикрашене неймовірною хореографією балетмейстера Лідії Соклакової, неземними костюмами та надзвичайними декораціями Алії Байтенової. Разом ці деталі формують натхненную мозаїку з образів, думок та переживань, названу самим режисером фантазією з антрактом.  

Зала театру була переповнена, актори кілька разів зривали бурю оплесків наприкінці своїх сцен, а коли Костянтин Михайлович вийшов поклонитися разом із трупою, глядачі вибухнули оваціями та криками "Браво!".

Повернутися до новин театру