До нас їдуть гості!

14.10.2018

Цей листопад у Театрі на Липках буде не просто теплим - а навіть гарячим! Адже до нас їдуть одразу два надзвичайні театри: Миколаївський Академічний Художній Російський Драматичний Театр та Харківський Державний Академічний театр Ляльок ім.Афанасьєва.

Розповімо про ці події по порядку, бо обидва театри везуть світові хіти, які варті окремої уваги.

27 листопада на великій сцені ТЮГу на Липках відбудеться феєрична вистава "Уявний хворий". Це вже вдруге Харківський театр ляльок імені Афанасьєва радує киян своєю високохудожньою постановкою у приміщенні нашого ТЮГу. Потрясаючі костюми та надзвичайне прочитання режисера не залишать вас байдужими. А акторська гра змусить вас іще довго радити знайомим переглянути цей шедевр.

28 листопада Миколаївський драматичинй театр покаже аж дві постановки - Чарівник Смарагдового міста для дітей та Тев'є-молочник для дорослих. Обидва твори вже давно увійшли в золоті списки найбажаніших режисерами джерел. Не дарма кожен перший поціновувач літератури або театру, почувши такі знамениті назви, реагує захоплено. Адже наші миколаївські колеги везуть до Києва справжні перлини. Просто неможливо пропустити ці видовищні постановки.

Отже, маємо можливість завершити листопад разом, закінчивши осінь аж трьома грандіозними показами. Тому чекаємо на вас, шановні, з нетерпінням!

 

Повернутися до новин театру