Каса, адмiнiстрацiя
(044) 253-62-19

Весняний культурний обмін

01.05.2017

Цього року квітень закінчився надзвичайно! Нам пощастило відвідати столицю Білорусі з трьома виставами, а тим часом наші мінські колеги радували київських глядачів постановками Білоруського Республіканського Театру Юного глядача.

Кілька останніх днів квітня були надзвичайно теплими і сонячними не лише буквально, але й емоційно. Акторів ТЮГу на Липках гостинно вітали глядачі білоруської столиці. Київський Театр Юного Глядача презентував на сцені Мінського ТЮГу три вистави: "Жила собі Сироїжка", "Вишневий сад" та "Шинель". Трупа нашого театру в захваті від самого міста та його мешканців. Ми вдячні колегам і аудиторії за такий чудовий прийом, приємну співпрацю та гучні оплески.

Сподівємося, що наші емоції взаємні, адже постановки "Дюймовочка" та "Тедзі" викликали справжній фурор. Київські глядачі ділилися надзвичайно позитивними враженнями після перегляду двох вистав, які привезла в Україну трупа Мінського ТЮГу.

Отже, практика знову показує, що мистецтво об'єднує цілі країни. Ми раді, що отримали таку чудову можливість обмінятися культурними доробками. Тішимося приємними спогадами та чекаємо у гості! Шукайте фото з поїздки на нашій сторінці Facebook.

А для наших київських глядачів ми маємо приємні новини: якщо ви вже встигли за нами скучити, то театральний сезон на Липках триває. Тому до зустрічі у залах нашого ТЮГу - ми завжди вам раді!

Повернутися до новин театру