На Липках буде Тенор

06.09.2019

У 1986 році американський продюсер, режисер та комедіограф Кен Людвіг написав п’єсу Lend Me A Tenor («Позичте тенора»), яка згодом отримала 9 номінацій на найпрестижнішу театральну премію США «Тоні», перемігши у двох із них («Найкращий актор» та «Найкращий режисер»). Продюсером першої постановки цього твору став знаменитий Ендрю Ллойд Веббер. П’єса отримала шалений успіх – її було перекладено шістнадцятьма мовами та представлено на сценах 25-ти країн світу. Одну із головних ролей (Генрі Сондерс) у 1989 році на Бродвеї виконував знаменитий Філіп Боско, який згодом знявся у суперпопулярній стрічці Тамари Дженкінс «Дикуни».

Цього року Театр на Липках презентує глядачам свою версію п’єси у постановці художнього керівника ТЮГу, народного артиста України, лауреата премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки, Віктора Гирича.

Наразі йде масштабна робота над твором, трупа щодня репетирує, художники та костюмери працюють над створеннням ефектної візуальної концепції – адже музична комедія такого високого рівня має бути видовищною та яскравою.

Події комедії відбуваються в Америці 30-х років. Продюсер Сондерс організовує приїзд оперної суперзірки Тіто Мереллі, яким заворожені усі, хто хоча б раз чув спів видатного італійця. Проте в останній момент вихід Тіто на сцену Клівлендської Опери опиняється під загрозою. За кілька хвилин до початку вистави, на яку чекають сотні глядачів, пан Сондерс та його непримітний підлеглий Макс повинні врятувати ситуацію й не дозволити виступу зірватися. Проте, в обставинах, які склалися, це просто неможливо. Чим закінчится ця заплутана історія, ви зможете дізнатися у листопаді, на прем’єрі вистави, яка наразі має робочу назву «Позичте тенора або Зірковий час».

 

Гліб Михайліченко (Макс) та Ігор Пісний (Сондерс) працюють над сценою з вистави 

 

Катерина Марченко приміряє роль Діани (молодої клівлендської оперної співачки)

Євген Бондарський у образі надокучливого посильного намагається прорватися до готельного номера самого Тіто Мереллі (Олександр Зінєвіч)

Бродвейська афіша вистави

 

Повернутися до новин театру