Нам 95!!!

09.11.2019

9 листопада 1924 року з ініціативи Олександра Соломарського та Ірини Дєєвої офіційно оголосив про своє народження Державний театр для дітей. Впродовж історії він не раз змінював свою назву (носив імена Івана Франка, Максима Горького, Ленінського комсомолу), переїжджав у різні приміщення (першу виставу грали у Будинку вчителя). Незмінними для різних поколінь, що працювали у ньому впродовж усіх років, залишалися дух служіння мистецтву, бажання вводити у таємничий світ театру, закохувати у нього дітей, підлітків та їхніх батьків. Театр розвивався та еволюціонував, ріс та розквітав, перетворюючи свій невичерпний творчий досвід на любов мільйонів глядачів, формуючи сучасний ТЮГ на Липках – головний дитячий театр країни.

Сьогодні Київський академічний театр юного глядача на Липках святкує свій 95-й день народження!

Вже 95 сезонів ми гостинно відчиняємо двері зранку перед малюками, а ввечері даємо вистави для підлітків, молоді і дорослих. І вже майже століття тисячі ТЮГівців, неосяжне число митців, які працювали над створенням вистав, для яких ТЮГ став рідною домівкою, формують безмежну душу Театру на Липках, яка наповнює кожну нашу виставу, даючи життя сотням історій, комедій, пригод, драм, мюзиклів та казок, переносячи до реального світу десятки тисяч літературних героїв.

Сьогодні будівля на вулиці Липській 15\17 стала для багатьох чарівним порталом до незбагненного, надзвичайного, магічного світу, де кожен глядач знаходить свій власний привід закохатися у театр назавжди. Адже ми зростаємо разом із вами, дорога публіко – уже майже століття ділимося своїми емоціями та переживаннями, стаючи справжньою величезною родиною.

Театр на Липках дякує кожному глядачеві з тих майже 10 000 000, які протягом 95 років хоча б раз поринали у вир приголомшливих подорожей театральною реальністю разом із нами. Це наше спільне свято, адже саме для вас Київський ТЮГ живе, мріє і відкриває своє величезне серце, сповнене любові до кожного.

З днем народження Театру на Липках нас усіх!

Повернутися до новин театру