Онлайн-покази вистав поновлено!

18.11.2020

Дорогі глядачі!

Зважаючи на екстраординарні умови сьогодення в організації показів вистав у приміщенні театру та відсоток аудиторії, що з різних причин тимчасово не може відвідувати традиційні покази, а також враховуючи втішну статистику реакцій користувачів на впровадження додаткового, цифрового, способу взаємодії з публікою, Театр на Липках поновлює онлайн-покази постановок діючого репертуару паралельно з проведенням вистав на обох сценах театру.

Починаючи з 21 листопада 2020 року всі охочі зможуть насолодитися переглядом спектаклів Театру на Липках в онлайн-режимі, не виходячи з дому. Відтепер ми публікуватимемо два актуальних репертуари: розклад показів у приміщенні театру та розклад інтернет-показів.

Ми дякуємо вам, шановна публіко, за прихильність та відданість! Радіємо можливості спілкування з вами мовою мистецтва не лише наживо, але й з використанням сучасних цифрових технологій! 

Просимо зауважити, що всі норми безпеки під час відвідування театру так само відповідально дотримуються персоналом театру. Ми робимо усе можливе, аби взаємодія зі сценічним мистецтвом була для вас максимально безпечною в умовах карантину!

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до наших адміністраторів за телефонами:


(044) 253-62-19

(068) 288-59-33

(095) 87-88-975

 

Повернутися до новин театру