Пішла з життя Ніна Трофімова

12.04.2020

ТРОФІМОВА НІНА ОЛЕКСІЇВНА, акторка вищої категорії, народилася 18 грудня 1942 у місті Кіровоград.

У 1976 році закінчила Харківський інститут мистецтв ім. Котляревського, і, отримавши фах акторки театру та кіно, деякий час працювала у театрах м. Харкова.

У 1970 році була зарахована на посаду актриси-травесті до творчого складу Київського театру юного глядача.

З перших днів роботи пластична, з чудовим співочим голосом, з фанатичною любов’ю до своєї професії Ніна Трофімова завзято опанувала діючий репертуар, продемонструвавши вміння швидко і якісно долучатися до уже створеної вистави, не порушивши її гармонію.

За час роботи Н.О.Трофімова створила більше 50-ти сценічних образів, серед яких Ваня Сонцев («Син полку»), Солдат Пєшкін («Котовасія»), Галя Четвертак («А зорі тут тихі»), Мися («Весняна мадонна»), Горбоконик («Горбоконик»), Тхір («Коли зійде місяць»), Баба Капа («Дзусь!»), Одарка Іванівна Шмельова («Порося, яке співає»).

Протягом усіх цих років Ніна Олексіївна активно працювала на радіо, беручи участь у радіовиставах, учбових передачах, озвучувала героїв мультфільмів, дарувала голос юним кіногероям.

До незтями актриса була закохана в театр і вірно йому служила. Своїм творчим ставленням до справи, яка була суттю її життя, вона завоювала своє почесне місце серед кращих травесті українського театру.

В колективі вона була щира, привітна, доброзичлива, здатна відгукнутися на будь-яке прохання допомоги та підтримки.

Колектив театру на Липках висловлює свої глибокі співчуття близьким, рідним, колегам Ніни Олексіївни, розділяючи почуття скорботи. Ми цінуємо кожен спогад про цю чудову акторку та щиру приязну людину. Тішимося, що мали змогу розділити з Ніною Олексіївною перемоги та досягення, що складають історію нашого театру. 

Повернутися до новин театру