Пам'ятаємо осяйну дівчину Марину Кукліну

13.11.2019

Сьогодні ми згадуємо колегу та подругу, актрису Марину Кукліну, яка зовсім нещодавно покинула цей світ, залишивши по собі найсвітліші та найтепліші спогади. 

Ще навчаючись на четвертому курсі акторського факультету Національного університету театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого, Марина отримала запрошення до Театру юного глядача. Її старт у ролі Поліанни був більш, ніж успішним. Вистава була удостоєна премії «Київська пектораль». Склалося напрочуд рідкісне співпадіння внутрішнього світу самої актриси та її героїні, адже Марина дарувала радість своєю присутністю у будь-якому товаристві. Промінь світла на її обличчі, усмішка, блакитні очі, тендітність привертали увагу й налаштовували на позитив.

Глядачі проживали історіїї персонажів в унісон з нею. Втілена Мариною історія маленької дівчинки Поліанни, яка попри всі життєві незгоди, не стомлюється дарувати радість, зворушувала до глибини душі. Виставу переглядали по кілька разів.

Вона навчила багатьох людей благородної справи - дарувати добро, зробила цей світ кращим. У пам’яті широкого кола глядачів, колег, друзів і рідних Марина Кукліна залишитьcя непересічною, осяйною, щиросердною людиною.  

Повернутися до новин театру