Прощання з актором

09.12.2018

Сумно та боляче оплесками проводжати акторів в останню путь. Упродовж короткого відтинку часу це відбувалося доволі часто.
Сьогодні, 9-го грудня, в Театрі юного глядача на Липках прощалися з Тарасом Мельничуком. Було йому лишень 27 років. Спраглий до життя, до творчості, мріяв і вірив до останнього подиху, що переможе.
Три роки за нього боролося багато чуйних людей. На операції за кордоном колектив зібрав чималу суму грошей. Благодійні вистави , концерти , аукціони відбувалися не тільки в Києві. Лікарі з Ізраїлю, з Білорусі відповідали на дзвінки адміністрації театру та погоджувалися лікувати в борг, коли коштів не вистачало. Хвороба відступала, а потім насувалася знову.
Як тільки стан покращувався, приходив до театру. Спілкувався з колегами, дивився вистави, усміхався… сумно.
У ТЮГові працював від 2013 року, закінчивши Муніципальну академію естрадного та циркового мистецтва. Хотів вступати на акторський факультет Національного університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого.
У його доробку – Ромео «Ромео і Джульєтта», Павел-Еміній «Чарівні сабінянки», Хлестаков «Ревізор», Яків «Чайка», Джордж Гіббс «Наше містечко», Римлянин «Сон літньої ночі», Принц «Снігова королева», Сажотрус «Ле тяб бет», Літній місяць «Дванадцять місяців», Підгенерал «Ярмарковий гармидер» . Виокремити варто виставу «Сон», де він зіграв Тараса Шевченка. Щирий, сповнений світла, переконливий.
Таким і будемо пам’ятати актора Тараса Мельничука. Світла йому пам'ять.

Повернутися до новин театру