Сезон офіційно відкрито!

17.09.2019

15 вересня об 11:30 Театр на Липках розпочав свій святковий день. Відкриття ювілейного 95-го сезону стартувало разом з нашими юними глядачами. Ми відзначали перші миті театрального року виставою "Чарівна Пеппі", перед початком якої малюки та їхні батьки бавилися та розважалися у фойє театру разом з казковими героями. Діти легко справлялися з загадками, які персонажі приготували спеціально для них, отримували в нагороду солодощі, каталися разом з Вомбатом на чарівному велосипеді, обіймали Північного Оленя разом з Гердою, фотографувалися з містичним мечем Привида замку "Кентервіль" - і взагалі бешкетували та веселилися, знаходячи на кожному кроці завзятих напарників для святкування, персонажів з вистав нашого театру. Після чого усі гості перейшли до великої зали, де іще однією дозою позитивиних емоцій з ними поділилася невиправна оптимістка Пеппі Довгапанчоха.  

А для дорослої публіки ми підготували вечірню програму. На 19:00 було назначено виставу "СОН" (Т.Г.Шевченко, реж. В.Гирич). Проте дійство почалося трохи раніше, іще на вході до театру. Актори взяли участь у перфомансі, який заявляв глядачам тему вистави та налаштовував на настрій постановки - адже саме тему тотожності минулого та теперішнього України підкреслює режисер у "СНІ". Перейшовши до фойє, гості зустрілися з історичними постатями, чий вплив на історію ми можемо прослідковувати і до сьогодні. Питання наслідків цього впливу також підіймається Віктором Гиричем у постановці. Для тих, хто уже бачив цю виставу, образи і натяки перфомансу були цілком зрозумілі, тим, хто прийшов вперше - вони налаштовували на думку, яку згодом розгорнув "СОН" уже на сцені. 

Наприкінці вистави глядачі віддячили шквалом овацій та вигуків "Браво!", довго не відпускали акторів, задарюючи їх квітами. І саме вдячність та прихильність аудиторії стали для нас найкращими подарунками до початку сезону. Адже все, над чим працює команда Театру на Липках, створюється тільки заради глядачів.

Ми дякуємо кожному, хто був у цей день із нами! Бо саме ви і є нашим Натхненням! 

Отже, сезон розпочато - ласкаво просимо до Театру на Липках, шановна публіко!

 

Переглянути фото з ранкового відкриття сезону можна тут.

Фотозвіт вечірнього відкриття сезону - тут.

 

Інтермедія перед початком вистави "СОН".

 

Повернутися до новин театру