Скоро в ТЮГу станеться "Інцидент"

06.03.2019

У 1967 році на американські кіноекрани виходить скандальний драматичний фільм "Інцидент" за сценарієм Ніколаса Байєра. Автор віртуозно грає на нервах аудиторії, беручи за основу події, які відбуваються у метро міста Нью-Йорк. За сюжетом двоє неконтрольованих аморальних персонажів тероризують пасажирів підземки, які вже і до того побоювалися подорожей метром, адже автором описано піковий етап зростання небезпеки в американському метрополітені. Зав'язка "Інциденту" одразу налаштовує аудиторію на психологічну драму, яка чекає на кожного з глядачів. 

Режисер Наталія Кудрявцева віртуозно адаптувала гостроту сюжету та голівудські мотиви твору для молодого українського глядача, залишивши головне та знівелювавши найбільш напружені акценти за допомогою театральних прийомів. Дуже важливим було наштовхнути аудиторію на потрібну думку, не шокувавши та не нашкодивши. Так народилася постановка "Інцидент", до перегляду якої вже готуються глядачі, які встигли придбати квитки на малу сцену Театру на Липках. Адже вже 12 березня о 19:00 на них чекає дуже емоційна та захоплююча подорож по тунелях людської свідомості.

Прем'єра обіцяє бути сенсаційною. Це свіжа та дуже актуальна вистава, якій уже пророкують неабиякий успіх. Тому поспішайте купити свій квиток, аби побачити "Інцидент"!

 

Повернутися до новин театру