Таємницю бляшанки розкрито!

01.02.2020

Останні кілька місяців Фейсбуком блукав хештег #щоприховуєБляшанка. Підписники сторінки нашого театру губилися у здогадках, що ж вона приховує. І от нарешті ми дали відповідь просто зі сцени, продемонструвавши: всередині бляшанки сидить хлопчик!

31 січня о 12:00 у Театрі на Липках вперше було зіграно виставу "Хлопчик із бляшанки" режисера Артура Артіменьєва. На цю прем'єру глядачі чекали давно: ті, хто знав твір, прагнули нарешті побачити героїв на власні очі й оцінити сценічну версію повісті Крістіне Нестлінґер; а ті, для кого сюжет став сюрпризом, жадали пересвідчитися, що бляшанка дійсно може приховувати у собі цілого десятирічного хлопця. Роль Конрада - малюка, якого доставили новій мамі прямо з фабрики кур'єром - виконав актор Сергій Бобко. А новоспеченими батьками героя стали улюблениця публіки Інна Бєлікова та заслужений артист України Руслан Гофуров у образах творчої Берти та аптекаря Еґона. Наразі триває підготовка другого акторського складу, де Сергій працюватиме з іще однією сценічною парою - неймовірною Мариною Лях та харизматичним Ігором Пісним, які створять не менш яскравий та вражаючий тандем. 

Варто також відзначити ефектну сценографію та костюми художника Олексія Вакарчука. Аудиторія була в захваті від рухомих футуристичних декорацій-трансформерів, та стильного космічного вбрання персонажів. Загальну картинку доповнили живий звук у музичних номерах та запальна хореографія. Вистава вийшла динамічною, цікавою, захоплюючою та дотепною. Публіка щиро прониклася пригодами героїв, а наприкінці вистави щедро віддячила команді гучними оваціями. Наразі квитків на найближчі три покази майже не залишилося, адже охочі побачити "Хлопчика із бляшанки" бронювали місця у великій залі Театру на Липках масово і завчасно. Проте, ми готові до подальших аншлагів, а отже плануємо зручний графік показів, аби ніхто з наших глядачів не лишився осторонь. 

Тому стежте за нашими новинами - Театр на Липках завжди готовий порадувати свою публіку новими й новими цікавими роботами!   

Повернутися до новин театру