Театр очима художника

06.05.2020

Представляємо до вашої уваги фото-проект "Театральна колекція Образ в деталях".           

Майже рік творча команда Театру на Липках працювала над серією портретів акторів, в якій театральні хужожники втілили своє  бачення акторських образів.

Ідея проекту належить Катерині Корнійчук

Художники постановники проекту - Катерина Корнійчук, Олег Татаринов 

Фотограф - Мирослава Хорошун

Пост-продакшн - Костянтин Сачек

Учасники проекту - актори Киїського академічного театру юного глядача на Липках

2019 рік

 

Ось що розповідає про роботу над серією портретів пані Катерина:

«Одне з найбільш цікавих завдань для театрального художника – вирішення образу актора. У випадку студійної фото-зйомки завдання змінюється, адже актор не грає роль в п'єсі з реквізитом та сценічним костюмом до певної драматургії. Тут головним акторським "атрибутом" постає індивідуальний характер і акторський типаж .

Тому, обираючи образ, ми не прив'язувались до будь-якої конкретної вистави, а керувались виключно природою актора, підбираючи найбільш характерні елементи костюму до його типажу, керуючись враженням першого погляду та першим відчуттям. Часи і стилі не мали значення. Головним завданням став пошук деталей найбільш відповідних художньому баченню та акторській індивідуальності героїв проекту.

Створені імпульсом, образи народжувались, на кшталт інсталяції, робочим матеріалом якої став театральний реквізит . Темп проекту вражав інтенсивністю. Актори з'являлись на майданчику один за одним щопівгодини, що вимагало блискавичних рішень постановників і миттєвої реакції акторів, які прийняли такий імпровізований сценарій і емоційно реагували на своє перевтілення, блискуче відігруючи новий образ. Це нагадувало експрес-виставу за участю всієї трупи театру.

Такий досвід став незабутнім і для творчої команди проекту та для акторів, і сподіваємось, буде цікавим шанувальникам театру.»

Отже, слідкуйте за нашими новинами на нашій сторінці у Фейсбуку – зовсім скоро ми поділимося зображеннями, над якими так завзято працювала команда Театру на Липках на чолі з художницею Катериною Корнійчук! Шукайте хештег #ТеатральнаКолекеція

Повернутися до новин театру