Трієнале Лідера

07.01.2020

У Національному музеї "Київська картинна галерея", що знаходиться на вулиці Терещенківській 9, наразі проходить виставка "Трієнале сценографії імені Данила Лідера".

Вчетверте виставка київських художників театру представила широкий огляд мистецтва сценографії. В експозиції буде презентовано творчий доробок понад 40 українських художників-сценографів різних генерацій, який було реалізовано за останні 3 роки у вітчизняних та зарубіжних театрах. На виставці можна побачити макети, ескізи, костюми, фото вистав, що вийшли на сцену з 2016 по 2019 рік. Численні та різноманітні експонати розкривають таємниці унікальної творчої професії, унаочнюють універсальний характер роботи художника, яка зазвичай залишається поза увагою театрального глядача. Цьогоріч на гостинах Трієнале очікується львівська галерея "Сценографія" зі своєю окремою експозицією.

В рамках виставки плануються зустрічі з авторами, майстер-класи, відвідини залаштункового простору різних театральних майданчиків.

Серед учасників Трієнале - сценографи провідних київських театрів: Марія Левитська, Андрій Александрович, Володимир Карашевський, Ігор Несміянов, Людмила Нагорна, Наталя Кучеря, Віктор Бариба, Олексій Вакарчук і Катерина Корнійчук, Олександр Друганов, Валентина Кузьмічова, Олег Татаринов, Олексій Гаврош, Наталя Рудюк, Ганна Духовічна, Андрій Злобін і Ганна Іпатьєва, Богдан Поліщук, Стас Петровський, Олег Луньов та багато інших.

Відкриття виставки відбулося 24 грудня.
Триватиме виставка до 12.01.2020.

Джерело: Сторінка події у Фейсбуку

Художники Театру на Липках Олег Татаринов та Валентина Кузьмічова на виставці

Повернутися до новин театру