ТЮГ приймає Андріївський фест

06.06.2019

Цього червня в Театрі на Липках що не день - то заманлива мистецька подія. Саме так можна проанонсувати театральні івенти, назначені на 19 та 23 число цього місяця.

В рамках щорічного міжнародного фестивалю камерних театрів AndriyivskyFest Київ уже вчетверте відвідають українські та європейські театри з виставами, які вважають своєю гордістю. Цьогоріч ТЮГові випала честь приймати аж два колективи - Румунський Національний театр В.Александрі та Польський театр Druga Strefa з виставами Шкіра і небо та FIN DE... Протягом шести днів камерні вистави претендентів змагатимуться за перемогу в кількох престижних номінаціях, даючи покази на двох сценах Києва. Наша гордість полягає також і в тому, що організатори фестивалю довірили Театру на Липках урочисте закриття Андріївського фесту виставою учасників з Варшави. Серед учасників фестивалю є також колективи з Австрії, Литви, Греції, Молодови - а отже передостанній театральний тиждень червня буде насиченим та цікавим для багатьох глядачів. 

Театр на Липках із величезним задоволенням запрошує вас, шановні глядачі, до перегляду двох чудових постановок наших європейських колег, які відбудуться 19 та 23 червня відповідно на малій та великій сценах нашого театру. А також радимо поспішити придбати квитки якомога раніше - адже такі ексклюзивні події зазвичай викликають неабиякий ажіотаж, і цього року прогнози дуже і дуже грандіозні!

  

Повернутися до новин театру