Відкриття ювілейного сезону наближається!

04.09.2019

Нарешті добігає кінця період, коли в ТЮГу на Липках лише зрідка дають деякі вистави на Малій сцені. Акторська трупа встигла скучити за масштабними показами на Великій сцені при повній залі дорогих глядачів, тому ретельно готується якнайскоріше зустріти свою аудиторію. 

Також, окрім щорічного післяканікульного приємного хвилювання, ми відчуваємо тріпотіння у серцях у зв'язку з початком ювілейного сезону. Цього року ТЮГові виповнюється аж 95 років! Це дуже відповідальний вік для театру, тому колектив готує глядачеві безліч приємних сюрпризів.

Саме тому керівництвом театру було назначено дату урочистого відкриття театрального сезону. Отже, 15 вересня о 18:30 Театр на Липках запрошує всіх охочих відвідати цю радісну подію!

У день відкриття на гостей чекає традиційний костюмований променад від акторів театру, цікаве спілкування, розіграш річного абонементу до ТЮГу та, звичайно ж, перлина вечора - надзвичайна вистава "СОН", створена самим художнім керівником Київського академічного театру юного глядача на Липках Віктором Гиричем.

Квитки на подію можна придбати у касі театру та на сайті:
http://tuz.kiev.ua/shows/view/taras-shevcsenko-son
Тел. (044) 253-62-19   

Повернутися до новин театру