Вітаємо, Маестро!

05.09.2020

Від усього серця вітаємо з 85-річчям легенду українського театру, Митця з великої букви, заслуженого діяча мистецтв України Костянтина Михайловича Дубініна!

Творчий доробок Костянтина Михайловича налічує неймовірну кількість постановок, які увійшли до антології національного сценічного мистецтва, у списку учнів видатного Майстра можна зустріти десятки відомих та поважних прізвищ, а глибина й смисловий об'єм робіт пана Костянтина вражають, надихають та спонукають до стрімкого зростання особистості глядача. 

Колектив Театру на Липках пишається чисельними проєктами під керівництвом Костянтина Михайловича, а отже бажає видатному режисерові сил та наснаги для реалізації наступних цікавих театральних задумок. Також ми зичимо панові Дубініну добра, радості, тепла та вдумливих і вдячних глядачів, які осипатимуть Майстра оваціями, винісши для себе невичерпну мудрість, що закладено в кожну його постановку. 

Так і сьогодні на великій сцені нашого театру відбудеться прем'єра його драмеді "Навіжена", приуроченої до дня народження Костянтина Дубініна. А отже не лише колеги, але й глядачі, поціновувачі його творчості, зможуть долучитися до урочистої миті виходу святкової вистави в світ!

Сердечні вітання з ювілеєм!! Довгих літ, сонячних днів та поетичної легкості! 

Повернутися до новин театру