З днем народження, "Сузір'я"!

27.04.2018

25 квітня Київська академічна майстерня театрального мистецтва "Сузір'я" відсвяткувала свій 30-й день народження. Організатори заходу порадували гостей одразу двома приводами для святкування: тридцятиріччям театру та ювілеєм його художнього керівника - Олексія Кужельного.

В.Гирич разом із кількома представниками ТЮГу на Липках відвідав урочисту частину події, привітавши колегу з чудовою подвійною датою. Також на прийомі у "Сузір'ї" були присутні гості з провідних київських театрів, їх художні керівники, актори. Міністр культури України Євген Нищук особисто відвідав подію, де урочисто нагородив артистів, які співпрацюють з майстернею, спеціальною відзнакою. Серед нагороджених був актор ТЮГу В'ячеслав Кошелєв - він отримав спеціальну емблему театру "Сузір'я" та подяку.

Театр на Липках щиро дякує Олексія Павловича Кужельного та колектив Майстерні за запрошення та надзвичайний урочистий прийом. Бажаємо театру "Сузір'я" та його художньому керівникові довгих років процвітання та розвитку, ще більше вдячних глядачів та нових вийняткових постановок!

 

Повернутися до новин театру