Зимові канікули завершено

16.01.2019

Новорічні свята промайнули, наче сяюча казкова завірюха. Вже пройшли зимові канікули, дні стають довшими, а зима потроху наближається до весни. А отже, відпочивши, ми знову готові до зустрічей з глядачами, за якими ми встигли скучити за час тижневої розлуки. 

Отже, Театр на Липках запрошує глядачів поринути у нову хвилю пригод, які чекають на героїв наших вистав. Вже завтра маленький бешкетник Том Сойєр вирушить розгадувати таємницю індіанця Джо, аби ви могли усією родиною відвідати велику сцену ТЮГу та допомогти завзятому школяреві врятувати Беккі Тетчер із темної печери. А на дорослих глядачів 19 січня чекає глибока і атмосферна вистава «Вишевий сад». Вже цієї суботи Єрмолай Лопахін із Любов’ю Раневською спробують викупити родинний маєток, який за забаганкою видатного Антона Чехова опинився під загрозою. 

Завітайте до Театру на Липках - місця, де живуть мудрість світової літератури, нестримні пригоди дитячих казок, найщиріше кохання знаменитих книжкових героїв та бездонне джерело натхнення до життя. 

Ми чекаємо саме на тебе!

Повернутися до новин театру