Злегка прочинене Чарівнолісся

06.11.2019

У цьому сезоні на українські екрани потрапить одразу дві стрічки за участі актора ТЮГу Олександра Мельника. Діапазон його персонажів настільки широкий, що останнім часом кіноіндустрія просто змагається за право запросити цього харизматичного актора до кадру. Олександр поділився інформацією про найсвіжіші фільми, у яких його можна побачити.  

Уже на підході тізер до стрічки під назвою «Легенди Чарівнолісся», де Олександр перевтілився у дуже колоритного отмана розбійників. Як повідомляють творці фільму, історія починається з того, що суворий Воїн та веселий Мольфар з примхи долі стають охоронцями чванькуватого хлопчиська, навіть не підозрюючи, що від цієї дитини залежить порятунок всього Чарівнолісся і навіть Світу. Відтепер ця трійця, разом, протистоятиме наймогутнішим силам зла. «Легенди Чарівнолісся» - це пригодницький фільм для дітей, сюжет якого базується на історично-народних казках та міфах українського фольклору. Однак це не просто дитяча казка. Це розповідь про добро і зло, про любов і ненависть, врешті-решт, про життя і смерть. Але перш за все - це історія про справжню дружбу. Режисером історично-пригодницької кіноказки став Віктор Андрієнко. Серед акторів стрічки глядачі впізнають Любомира Валівоця, якого можна побачити у головній ролі у виставі «Місто» на великій сцені Театру на Липках, а також улюбленця аудиторії Василя Бендаса, який починав свою акторську кар’єру в ТЮГу.

Іще одна стрічка, де Олександр Мельник знову вражає аудиторію майстерним перевтіленням – це «Злегка прочинені двері» режисерів Хачатура Васіляна та Олександра Бикова. Це історія про щиросердного хлопця, який невтомно дбає, щоб життя його близьких, кожного дня, було сповнене добром, красою й злагодою. Та, позбавлені побутових проблем, вони, навпаки, грузнуть у ліні, гніві й зневірі. Тоді герой вирішує по-іншому проявити до них свою любов – має залишити родину, бо відправляється добровольцем на фронт, – сподіваючись, що це спонукатиме їх переосмислити свої цінності… Але наражається на шалений спротив. І це оголює перед нами єдине доречне питання: а чи варті вони цієї любові? Олександрові випала роль Гриші, ексцентричного та яскравого персонажа – відчима головного героя. Цього разу його партнеркою стала прекрасна та дуже потужна акторка Римма Зюбіна.

Продюсери планують вихід обох стрічок на екрани уже в наступному році. А отже зовсім скоро глядачі зможуть оцінити результати роботи Олександра Мельника на обох знімальних майданчиках. Чекаємо на кінопрем’єри та запрошуємо тим часом насолодитися акторською майстерністю нашого актора із глядацької зали Театру на Липках! 

 

Повернутися до новин театру