Найближчі дати виконання:

Валер’ян Підмогильний написав свій модерновий урбаністичний роман «Місто»  в 1927 році, яким враз поставив українську літературу на рівний щабель з тогочасною європейською.

 Майже через століття вистава  ТЮГу - перша спроба втілити цей твір на театральній сцені. Головний герой - амбітний сільський парубок Степан Радченко, налаштований ідеалістично щодо своєї ролі в історії, приїздить до Міста Києва на навчання.І навмисно пишемо це слово з великої літери, адже воно стає наче другим головним героєм, шаленим і абсурдним. Воно поєднує в собі складові минулого життя у вигляді явищ НЕПу та реалії життя нового, побудованого в бюрократичному знеособленому радянському стилі.

  Саме Місто Степан ненавидить, однак мріє його підкорити, ним захоплюється й  зневажає водночас. Складно втілити  в межах однієї вистави всі сюжетні лінії, події та героїв розлогого тексту, тож глядачеві пропонуються «ілюстрації» до роману, саме так визначив жанр режисер-постановник.

  А от яким постане головний герой Степан Радченко, чи таки вдасться йому підкорити Місто, адаптуватися в ньому, чи йти на компроміс із совістю – з’ясовуватимуть  глядачі після вистави.

 

 

Тривалість вистави - 3 години 40 хвилин

Рекомендований вік - з 16 років

Інсценування та режисура
режисер Артур Артіменьєв
Сценографія та костюми
Олексій Вакарчук
Музичне оформлення
режисер Артур Артіменьєв
Хореографія
Оксана Чала