«Valse melancolique» («Меланхолійний вальс») - інсценізація відомої новели Ольги Кобилянської. Коли авторку запитали про головну думку твору, вона з подивом відповіла: «А чи ви маєте її, коли переживаєте настрій, який не дає вам спокою, викликає прагнення здійснити велику мрію, кличе вас кудись так сильно, що ви не можете навіть передати цього поклику?».

     Через призму мистецького світогляду трьох незалежних жінок – Ганни-малярки, Софії-піаністки та Марти-вчительки розгортається сюжетна лінія вистави. Яке місце займає кохання у їх житті, і що важливіше: свобода у мистецтві чи любов у покорі – над цим розмірковують постановники майбутнього  сценічного дійства.

Тривалість вистави - 1 година 40 хвилин

Рекомендований вік - з 14 років

Дійові особи та виконавці

Ганна, малярка
Людмила Загорська
Софія, музикантка
Дар’я Петрожицька
Катерина, економка
Надія Трибун
Мужик, професор
Віталій Дерев`янчук

Рецензії

Бенефіс Наталія Губрій, театрознавець Найголовніше – бути потрібним! На сцені Київського академічного театру юного глядача на Липках відбувся бенефіс режисера та педагога, заслуженого діяча мистецтв РФ Дубініна Костянтина Михайловича та прем’єра інсценізованої ним повісті О. Кобилянської «Меланхолійний вальс». Напередодні подій поспілкувались з ювіляром.

Найголовніше – бути потрібним!