Природні стихії борються зі стихіями в людських серцях. Здається, про любов було написано так багато, але Тургенєв дає свою інтерпретацію, свій погляд, свою трактовку. На театральній сцені – спроба режисера розповісти можливий варіант правди, а саме, любов спроможна піднести, змінити на краще людину, а може повністю її знищити. Сам автор позиціонує цю п’єсу як комедію. Режисер, в свою чергу, ставить перед собою завдання розіграти історію, а смішно це чи сумно – нехай вирішує глядач.

Тривалість вистави - 2 години 30 хвилин

Рекомендований вік - з 16 років

Режисер-постановник
Валентин Козьменко-Делінде
Сценографія
Валентин Козьменко-Делінде
Художник по костюмах
Костянтин Кравець
Музичне оформлення
Володимир Борисов
Виставу веде
Оксана Чала

Дійові особи та виконавці

Лізаветта Богданівна
Марина Кукліна
Большинцов
Юрій Якуша
Анна Семенівна
Олена Фещенко
Коля
Назар Дробінський
Бєляєв
Дмитро Ступка

Рецензії

Хрустальное изделие мировой драматургии — пьеса И.Тургенева «Месяц в деревне» — неожиданно появилось в репертуаре Киевского театра юного зрителя на Липках. Режиссера на постановку пригласили «со стороны» — Валентина Козьменко-Делинде. Как и одного из главных актеров для этого сюжета — Дмитрия Ступку (внук)…

На деревню к девушке. Иван Тургенев в столичном ТЮЗе

Премьерный спектакль столичного ТЮЗа — «Месяц в деревне» Ивана Тургенева в постановке Валентина Козьменко-Делинде — в очередной раз уверил, что за классику стоит браться либо всерьез, либо никак.

Разоблачение любви

Тиха сільська ідилія 1840-х. У міщанському маєтку Іслаєва лине стабільне, усталене життя. Поруч — красуня-дружина, потішний маленький синок, перевірений роками друг-побратим. Раптом одного дня у будинок вривається «буря»...

Місяць у селі

На сцене Киевского театра юного зрителя на Липках представили тургеневский "Месяц в деревне" в не вольном, но фривольном прочтении Валентина Козьменко-Делинде. Одну из главных мужских ролей в спектакле сыграл внук Богдана Ступки Дмитрий, который, по мнению АНАСТАСИИ ГАЙШЕНЕЦ, поддержал реноме знаменитой актерской династии.

Смехом наружу: комедия "Месяц в деревне" в Киевском театре юного зрителя