Якщо вдаватися до сценічної історії цієї п’єси, то вона й не надто  широка, але таїна в тому, що майже  кожна постановка п’єси «Наше містечко» була успішною. Її автор Торнтон Вайлдер володіє унікальною майстерністю – відтворювати події поза часом. Тут невидимий реквізит і необмежений сценічний простір. Актори здебільшого зображують уявне середовище, а глядач губиться в здогадках – чи це реальне життя двох родин маленького містечка Гроверс-Корнерса, чи це прийом «театр у театрі». Торнтон Вайлдер використовує узагальнені, архетипні уявлення про родину на прикладі якої простежується  об’єктивна картину світу. Життя змінюється смертю, а потім знову хтось народжується, і все по колу. В цих відомих істинах стільки правди, простоти і жодних амбіцій когось повчати. Тим не менше, вони проникають у серце, хвилюють, змушують ще довго розмірковувати про світобудову.

 

Тривалість вистави - 2 години 40 хвилин

Рекомендований вік - з 14 років

Режисер-постановник
з. д. м. України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка Дмитро Богомазов
Сценографія та костюми
Петро Богомазов
Музичне оформлення
Олександр Курій Олексій Петрожицький
Виставу веде
Оксана Чала

Рецензії

Режиссер Дмитрий Богомазов ставит в ТЮЗ на Липках спектакль по пьесе классика американской драматургии 
ХХ века Торнтона Уайлдера «Наш городок».
 И, как всегда в случае Богомазова, стоит сразу же настроиться на разговор о жизни
 и смерти

Модель для сборки

В столичном Театре юного зрителя 13 декабря состоялась премьера — «Наш городок» по пьесе американца Торнтона Уайлдера. Для постановки пригласили Дмитрия Богомазова. Режиссер любит размышлять на серьезные темы, выбирая для них игровые формы, далекие от скучного подражания реальности.

В новой постановке режиссер Дмитрий Богомазов рассуждает о том, как самое главное в жизни превращается в рутину

Один з кращих режисерів країни (що за короткий термін отримав всі пристойні творчі премії в цій країні), раптом тимчасово прописався за київською адресою «ТЮГ на Липках». Дмитро Богомазов поставив у «юноглядацькому» театрі спектакль для розумних батьків: «Наше містечко» на основі геніальної американської п'єси 1938 року Торнтона Уайлдера.

Місто-привид, в якому живе Богомазов

История Уайлдера редко оставляет зрителя равнодушным. «Наш городок» написан с потрясающей любовью к человеку – маленькому, неприметному, готовящему завтраки изо дня в день, но живому и потому прекрасному.

Город штампов Дмитрия Богомазова

В Театрі на Липках відбулася прем’єра вистави «Наше містечко». Дорослий репертуар театру поповнився спектаклем у постановці Дмитра Богомазова — «складною історією про прості речі» за однойменною п’єсою Торнтона Уалдера.

Гімн життю

У театрі Юного глядача на Липках тривають репетиції вистави «Наше містечко» за п’єсою Торнтона Вайлдера. На постановку запрошено лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка режисера Дмитра Богомазова. Музичне оформлення здійснює Олександр Курій, а над сценографією працює Петро Богомазов. Прем’єру вистави призначено на грудень.

Крихка природа буття

В минувшую субботу в Киевском академическом театре юного зрителя на Липках состоялась премьера спектакля «Наш городок». В постановке Дмитрия Богомазова классическая драма Торнтона Уайлдера превратилась в эксцентричную трагикомедию.

Время не терпит

«Завіси нема. Декорацій теж майже нема. Глядачі. Заходячи до залу, бачать ледь освітлену сцену», – так розпочинається п’єса американського драматурга Торнтона Вайлдера «Наше містечко», написана у 1938 році.

Від простого до важливого: конструктор щастя