Найближчі дати виконання:

Мрія про шинель заповнює все єство Акакія, засліплює його. Поки її не було, Акакій був творчою людиною, навіть з мертвих літер він створював свій прекрасний світ. Чорт увійшов в його душу разом з шинеллю. Акакій помер, тому що всю силу серця віддав шинелі, а коли втратив її, не мав для чого жити. Він зрадив СВІТ, яким жив, перетворився з людини на захоплену фантазіями істоту, так само, як і "суспільство споживачів", яке оточує його.

"Шинель" - фантастична історія про те, як знищується людське "Я". Жива душа переходить з людини у річ і вмирає у ній без сподівань на воскресіння.

 

Прем'єра вистави відбулася 27 червня 2009 року.

Тривалість вистави - 1 година 20 хвилин

Рекомендований вік - з 14 років

Режисер-постановник
Олег Мельничук
Художник по костюмах
Олег Мельничук
Пластичне рішення
Ольга Семьошкіна
Сценографія
Олег Мельничук
Виставу веде
Оксана Чала

Рецензії

І тут деколи допомагає театр. Приємно, що молодий режисер прем’єрної «Шинелі» Київського ТЮГу на Липках Олег Мельничук так само, як і я, співчуває тим скромним відважним чиновникам порочної псевдодемократичної системи, які знають своє місце.

ШИНЕЛЯ ДЛЯ «КОРОЛІВ», «КОРОЛЕВ» ТА «КОРОЛЕВИЧІВ»

У виставі «Шинель» ми відчуваємо навіть певну пародію на сьогоднішній світ гламуру... Так і хочеться дозволити собі лінгвістичне хуліганство, граючи зі словами шинель-Шанель. Акакій Акакійович немов опиняється у полоні брендів-трендів, і відтепер він не просто відчуває себе на висоті — навіть працювати не хоче...

Шинель від Шанель...